Hub 2 Plus

Turvasüsteemi juhtkeskus

Alati ühenduses — juhtmete, Wi-Fi, LTE kaudu

Välismaailmaga suhtlemine on turvasüsteemide juhtkeskuste jaoks ülioluline. Juhtkeskuse töökindlus tagab silmapilkse häirete edastamise turvafirmale ning süsteemi kasutajatele.

Hub 2 Plus tagab, et väline suhtlus toimuks absoluutselt veatult. Sellel on 4 suhtluskanalit ning LTE tugi. Selline seadistus võimaldab teil seadme korraga ühendada kahe interneti teenuseosutaja võrguga läbi Etherneti ja Wi-Fi ning lisaks on seade võimalik ühendada kahe erineva mobiilse internetiga. Kanalite ümberlülitamine toimub sujuvalt mõne sekundiga.

Häirete tuvastamine fotode abil 9 sekundiga

Fotode tuvastamine on turvatööstuse tulevik. Käesolev tehnoloogia pakub optimaalset lahendust nii ettevõtete kui ka eraisikute kodude turvamiseks — see on kättesaadav ning loodud privaatsust austama. Animeeritud pildiseeriad MotionCam anduritelt võimaldavad kasutajatel ja valvefirma töötajatel reaalajas olukorda hinnata. Fotokaamerad aktiveeritakse alati ainult häirete korral, mitte kunagi eraldi soovil.

Hub 2 Plus võimaldab hallata kuni 200 MotionCam andurit ning edastada häirete korral pilte kasutajatele ning valvefirmadele 9 sekundiga, isegi juhul kui seade kasutab suhtlemiseks SIM-kaarte. Tänu LTE toele.

Häirete ja piltide edastamine on garanteeritud

Jeweller

Oleme välja arendanud Jewelleri raadioprotokolli, et tagada kõikide seadmete pidev toimimine. Jeweller tagab kahepoolse suhtluse keskuse ja andurite vahel kuni 2000 meetri kauguselt. Jah, see võimaldab Ajaxi seadmeid kaugelt juhtida ning edastada häireid vähem kui 0,15 sekundiga.

Jeweller rakendab ajapiiranguid, et sünkroniseerida suhtlust ühendatud seadmetega, tagab võltsimiskindluse autentimisega ning krüpteerib andmeid, et vältida andmete leket. Lisaks on see väga energiatõhus raadioprotokoll, mis võimaldab anduritel töötada aastaid eelnevalt paigaldatud patareidega.

Wings

Wings is an innovative radio protocol developed for fast transmission of visual data over vast distances. It uses a dedicated Hub 2 Plus antenna to improve channel reliability. Built-in algorithms of package checking and re-uploading allow Wings to deliver photos at a distance of up to 1,700 meters, even if the signal level is unstable. Thanks to Wings, CMS operators and users can see the first snapshot of a situation in just 9 seconds after a motion alarm.

Automatiseeritud turvalisus

Hub 2 Plus toetab kuni 64 stsenaariumit, et vähendada inimtegevuse mõju hoone turvalisusele. See suudab automaatselt tervet turvasüsteemi või osa süsteemist valve alla panna ning valve alt maha võtta vastavalt määratud ajakavale. Juhtkeskus saab sissetungijate tuvastamisel koheselt aktiveerida udutekitava turvasüsteemi, katkestada tulekahju korral voolu ning lülitada sisse avariivalgustuse või lekke korral katkestada veevarustuse. Automatiseerimise seadmete abil saab Hub 2 Plus juhtida valgusallikaid, elektrilisi lukke ning sektsioonuksi. Stsenaariumeid saab aktiveerida seoses turvarežiimi muutmise ning häirete edastamisega või nuppude kaudu.

Suurte keerulise ülesehitusega hoonete valvamine

Ärikeskused, tehased ning mitmekordsed elumajad koos kõrvalhoonetega — Hub 2 Plus on valmis valvama ka kõige keerulisemaid kinnistuid. Uus juhtkeskus võimaldab kontrollida kuni 200 seadet. Selle raadiosignaal ulatub kuni 2000 meetri kauguseni ja maksimaalne võrgu leviala on 35 km2. Hub 2 Plus suudab hallata kuni 25 turvarühma kuni 200 kasutajaga. See võimaldab turvafirma töötajad suured alad väiksemateks jaotada ning töötajate ligipääsu selgelt määrata

0
turvarühma
0
kasutajat
0
süsteemiga ühendatud seadet
0 km2
maksimaalne võrgu leviala 5 ReX seadmega

Tõrkekindel

Kui midagi juhtub Hub 2 Plusiga, edastatakse häire valvefirmale ning kasutajatele. Volitamata ligipääsu häire rakendub, kui sissetungijad üritavad seadet eemaldada. Kui Ajax Cloudi serveri ja juhtkeskuse vaheline ühendus katkeb, saadetakse teavitus 60 sekundiga tänu lühikesele pingimise intervallile. Isegi voolukatkestuse korral jätkab Hub 2 Plus kinnistu valvamist kuni 15 tundi tänu integreeritud tagavaratoitele.

Seadmetega suhtlemine iga 12 sekundi tagant

Tuvastab ühenduse katkemise keskusega 60 sekundiga

Töötab kuni 15 tundi tagavaratoitel

Tulevikukindel

Hub 2 Plus kasutab Ajax Systemsi arendatud Malevich OS reaalaja operatsioonisüsteemi. Malevich OS on ääretult stabiilne, immuunne viiruste suhtes ning kaitstud küberrünnakute eest.

Selle modulaarne arhitektuur võimaldab meil Malevich OSi pidevalt uuendada. Süsteemi täiustatakse mitu korda aastas üle õhu tarkvarauuendustega. Protsess ei hõlma insenere ega kasutajaid ning selle läbiviimine võtab kõigest mõne minuti — sellel ajal on süsteem valve alt maas.

Hub 2 Plus on Ajaxi kõige tõhusam juhtkeskus. Selle protsessor on 4,5 korda kiirem, kui Hub 2 protsessor ning sellel on 8 korda rohkem välkmälu. Tänu riistvara konfiguratsioonile suudab seade aastaid töökorras ning aegumatu püsida.

Juhtimine läbi rakenduste

Me ei soovinud juhtkeskuses kasutada nuppe ega teisi aegunud liideseid. Rakendused on mugavamad ja turvalisemad. Rakendused saavad keskusega suhelda läbi turvalise kanali Ajax Cloudi kaudu, mis on serverlahendus, mille andmed on salvestatud eri paikades asuvates AWSi andmekeskustes. Rakenduste kaudu on kasutajatel võimalik kontrollida turvaseadistusi, muuta keskuse seadistusi, hallata ühendatud seadmeid, luua erinevaid stsenaariumeid ning jälgida sündmusi. Nutitelefoni või sülearvuti kaudu. Kodus või eemal olles.

App Store
Google Play
Windows
macOS

Sujuv seadistamine

Hub 2 Plus on karbist välja võttes kohe kasutamiseks valmis. Sellele on eelnevalt paigaldatud antennid, toiteallikas ning tagavaratoide. Süsteemi seadistamiseks tuleb seadme toitejuhe pistikupesasse panna, seade internetti ühendada, sisestada SIM-kaardid ning skaneerida rakenduse abil QR-kood. Tänu SmartBracketile ei ole seadet vaja paigaldamiseks lahti võtta.

Kõik turvasüsteemi seadistused on alati rakenduse kaudu muudetavad. Isegi kui te ei ole keskuse läheduses, saate ühendada turvasüsteemi seadmeid või valvekaameraid, lisada kasutajaid, katsetada raadiosignaali tugevust, luua turvarühmasid ning stsenaariumeid või ühendada keskuse valvefirmaga.

Turvasüsteemi sujuv uuendamine

Võimaldame andmete automaatset edastamist, et lihtsustada paigaldatud juhtkeskuste uuendamist. Andmete automaatne importimine võimaldab inseneridel kanda vanast juhtkeskusest Hub 2 Plus juhtkeskusesse üle seadistused, ühendatud seadmed, turvarühmad, stsenaariumid ning kasutajad. Vähem kui 15 minutiga.

Rohkem teavet andmete importimisest

Tehnilised andmed

Klassifikatsioon Turvasüsteemi juhtpaneel koos nelja sisseehitatud kanaliga väliseks suhtlemiseks ja fotokaameratega detektorite toetamiseks
Paigaldamine Sisetingimustesse
Ühendatud seadmed 200
Videovalve tugi 100 kaamerat ja DVR-i
Kasutajaid 200
Ruume 50
Turva gruppe 25
Ühendatud ReX 5
Stsenaariumid 64
MotionCami detektorite tugi Jah
Rakendused iOS 9.1 ja uuemad
Android 4.4 ja uuemad
Suhtluskanalid 2 SIM kaarti
2G (GSM900/DCS1800 (B3/B8))
3G (WCDMA 850/900/2100 (B1/B5/B8))
LTE (FDD B1/B3/B5/B7/B8/B20)
Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Ethernet
Häiresignaalid Tarneaeg: 0,15 sek
Teavituste tüübid: SMS, kõne, teatis
2G, 3G, LTE vahetamine Kohene
SIM-kaartide vahetamine 4 minutit
CMS-ühenduvus CMS-i ühenduvus: kontakti ID, SIA
Foto kinnitamine integreeritud Manitou, ABsistemDC (NG), WBB, Horus ja SBN
Operatsioonisüsteem OS Malevich
Toiteallikas 110–240 V vooluvõrgust
Sisseehitatud varupatarei: Li-Ion 3 А · h
Kuni 15 tundi autonoomset tööd, kui Etherneti või Wi-Fi kanalid on keelatud
Energiatarve elektrivõrgust – 10 W
Juveliir raadiotehnoloogia Suhtlusulatus detektoritega – kuni 2000 m avatud ruumis
Seadmete vaheline kahepoolne side
Töösagedused – 868,0–868,6 MHz
Isereguleeruv RF väljundvõimsus – kuni 25 mW
Blokeeri krüptimine AES-i algoritmi põhjal
Detektori valimisperiood – 12−300 s
Sageduse hüppamine
Wings raadiotehnika Visuaalsete kinnituste edastamine
Pakendite kohaletoimetamise kontrollimine
Töötemperatuuri vahemik −10°С to +40°С
Sabotaaživastane Võltsimise ennetamine
Teatised segamise kohta
Tamper tagakaane avanemise ja lahtiühendamise tuvastamiseks SmartBracketist
Kaughäälestus ja testimine Jah
Mõõtmed 163 × 163 × 36 mm
Kaal 351 g
Garantii Vahetamine ja parandamine 24 kuu jooksul alates müügi kuupäevast. Patareid ei kuulu garantii alla.
Komplekt Ajax Hub 2 Plus juhtpaneel
SmartBracketi kinnituspaneel
Toitekaabel
Etherneti kaabel
Paigalduskomplekt
SIM-kaart (sõltub piirkonnast)
Kasutusjuhend

Millist keskust valida?

Võrdle Hub,e

Tooted, mida soovitame

CombiProtect

Kombineeritud juhtmevaba liikumis- ja klaasi purunemise andur, mis ignoreerib lemmikloomi

FireProtect Plus

Juhtmevaba suitsu & temperatuuriandur koos vingugaasianduri ja sireeniga

ReX

Nutikas raadiosignaali võimendi

Küsimused toodete kohta

Telefon

Küsimused toodete kohta
Tööpäeviti kell: 9-17
Tel: 600 99 05
Email: info@ajaxeesti.ee

Tehniline tugi

Tehniline tugi tööpäeviti
Kell: 9-17
Tel: 600 90 02
Email: info@ajaxeesti.ee

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade